Главная / Новости / Юриспруденция / МІН'ЮСТ ЩОМІСЯЦЯ ПЕРЕВІРЯТИМЕ РЕЄСТРАЦІЙНІ ДІЇ У РЕЄСТРІ НЕРУХОМОСТІ

МІН'ЮСТ ЩОМІСЯЦЯ ПЕРЕВІРЯТИМЕ РЕЄСТРАЦІЙНІ ДІЇ У РЕЄСТРІ НЕРУХОМОСТІ

 Міністерство юстиції України вирішило проводити щомісяця моніторинг реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. Про це йдеться в наказі Міністерства від 30 червня 2017 року № 2245/7.

 Відповідним наказом затверджено періодичність проведення моніторингу реєстраційних дій у реєстрах на друге півріччя 2017 року.

 Мін'юст вирішив перевіряти щомісяця реєстри з метою за критеріями:

-         порушення строків, визначених Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»;

-          проведення реєстраційних дій у неробочий час;

-     відсутність у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань електронних копій документів, поданих для державної реєстрації, виготовлених шляхом їх сканування;

-         проведення реєстраційних дій на підставі судових рішень;

-    скасування (видалення) записів з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. 

 

Джерело: Українське право.

http://ukrainepravo.com/news/ukraine/pkryufkh-spkfyashchya-tyeuyevkuyakhypye-rskhauktsfkv/